Kadınlar Duysun

Koç Burcu Günlük Yorum

Koç Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba- Aşk hayatınız ve çocuklarınızla olan iletişimleriniz gündemde olabilir. Hayatınız içinde sizi eğlendiren ve ilginizi çeken konulara yoğunlaşın.Ay tutulması sizleri bu noktada daha da cesaretlendirecektir.

Koç Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi meşgul edebilir. Daha fazla üretken olabilmek için işlerinizi planlamalısınız. Gün içinde sizi yıpratan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Endişe duyduğunuz konular tekrar sizi rahatsız edebilir. İlerleyen saatlerde yaratıcılığınızı kullanarak sevdiklerinize sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Koç Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Venüs ile Jüpiter arasında meydana gelen şanslı görünüm beş gün boyunca hayatınıza bolluk, bereket, şans ve sevgi çekmenize neden olacak.

Evrenin bereket musluğu adeta sizin için açılmış olabilir. Ayrıca akademik konular, bu dönemde çıkacağınız seyahatler yaşama bakış açınızı değiştirmenize neden olur. Hayat adeta büyülü bir mekanizma gibi çalışır.

Koç Burcu Günlük Yorum – Mynet

23 Ocak 2019 Çarşamba – Sabah güne başladığınızda dünkü tutulmanın enerjisi hala üstünüzde olabilir. Bugün ise her şeyi yoluna koymak, düzeltmek için olumlu bir gündesiniz. Aşk hayatınıza odaklanabilirsiniz. Bugün Venüs-Jüpiter kavuşumu, aşk hayatınızda şanslı bir gün geçirmenizi sağlayabilir.

Çocuğunuzla ilgili de güzel haberler alabilirsiniz. Akademik konularda beklentileriniz varsa beklediğinizden güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hukuki davalarınızda şans sizinle olacaktır. Bugünü hiç olmadığı kadar iyimser ve mutlu geçirebilirsiniz.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Aysun dedi ki:

  Aslan burcunun. Günlük yorumları

 2. Kübra dedi ki:

  Aysun Hanım hangi burcsaniz o sayfayı beğenin siz beğenince size her gün geliyor zaten yorum

 3. Nargül dedi ki:

  Mustafa bey onca ısrarınıza rağmen Admin bu yorumunuzu sizi evlendirmeden silmeyecek galiba 🙂

  1. Mustafa dedi ki:

   Nargül hnm size ne oluyor evlenmekle ne anlamı geliyor iğne mi batıyor size ben evlenmekle bişey yazmadım lütfen yorumlarınızı dikkate alın

 4. Koc dedi ki:

  Kesinlikle dogru deil

 5. Koc dedi ki:

  Yorumlariniz cikmiyor

  1. Mustafa dedi ki:

   Kime söyledin

  2. Mustafa dedi ki:

   Size ne oluyor

 6. MUSTAFA dedi ki:

  Koç burcu yorumlarınızı bekliyorum

 7. Mustafa dedi ki:

  Size ne oluyor

 8. Mustafa dedi ki:

  Nurgül gıcık ha ha ha ha