Kadınlar Duysun

Koç Burcu Günlük Yorum

Koç Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- Maddi konularda önemli bir toparlanmaya doğru ilerliyorsunuz. Yeni mali düzenlemeler oluşturmak isteyebilirsiniz. Tabii her şey gücünüz dahilinde olmalıdır.

Koç Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – İş arkadaşlarınız ile ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda yorucu koşullar olabilir. İşlerinizle ilgili yeni planlamalara gidebilirsiniz. Sizi yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz ön plana çıkabilir. İş hayatınızda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış yaşanabilir.

Koç Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Bugün Güneş burcunuza geçerek astrolojinin yeni yılını başlatıyor. Ayrıca Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor.

İlkbaharı da başlatan bu dönemde yeniliklere adım atmaktan mutluluk duyarsınız. Hem iş hem özel hayatınızda sizi sevindirecek olaylara şahit olacaksınız. Cesaretle ileri gitmeye karar vereceğiniz projeler başlatacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorum – Mynet

20 Mart 2019 Çarşamba – Ay bugün Başak burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde Ay’ın önce Neptün sonrasında da Merkür ile karşıtlık oluşturması sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir günde olduğunuzu gösteriyor. İş hayatınızda da beklentilerinizden farklı gelişen olaylar kırgınlıklar yaşamanıza neden olabilir.

Akşama doğru ise Ay’ın olumlu açılarıyla bu durum yerini güzel bir enerjiye bırakıyor. Harekete geçmek istediğiniz konularda eyleme geçebilirsiniz. Tam bir Koç burcu gibi kendine güveni tam, savaşçı ruhuyla her şeyi çözebilen yönünüz ortaya çıkıyor.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Aysun dedi ki:

  Aslan burcunun. Günlük yorumları

 2. Kübra dedi ki:

  Aysun Hanım hangi burcsaniz o sayfayı beğenin siz beğenince size her gün geliyor zaten yorum

 3. Nargül dedi ki:

  Mustafa bey onca ısrarınıza rağmen Admin bu yorumunuzu sizi evlendirmeden silmeyecek galiba 🙂

  1. Mustafa dedi ki:

   Nargül hnm size ne oluyor evlenmekle ne anlamı geliyor iğne mi batıyor size ben evlenmekle bişey yazmadım lütfen yorumlarınızı dikkate alın

 4. Koc dedi ki:

  Kesinlikle dogru deil

 5. Koc dedi ki:

  Yorumlariniz cikmiyor

  1. Mustafa dedi ki:

   Kime söyledin

  2. Mustafa dedi ki:

   Size ne oluyor

 6. MUSTAFA dedi ki:

  Koç burcu yorumlarınızı bekliyorum

 7. Mustafa dedi ki:

  Size ne oluyor

 8. Mustafa dedi ki:

  Nurgül gıcık ha ha ha ha