Temmuz Ayı Burç Yorumları

325.184
Temmuz Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Koç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Yakın çevreniz bu ay sizin enerjinize yetişmekte zorlanabilir. Artan maddi imkanlarınızla birlikte çevreniz de kalabalıklaşıyor. Siz kimin ne niyette olduğuna bazen karar veremiyorsunuz.
Devamı için tıklayın

Boğa Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Boğa Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Sorunsuz ve huzur dolu bir aşk hayatı istiyorsunuz. Partneri olanlar ilişkisine bu yönde devam etmek isterken, sorunlu evliliklerin son bulma ihtimali çok yüksek. Partneri olmayan boğa burcu insanları Temmuz ayı içinde farklı maceralar içine girebilirler.
Devamı için tıklayın

İkizler Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

İkizler Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Durgunluğu sorguluyorsunuz ve hiç hoşunuza gitmiyor. Aşk hayatınızda sakinliğe ve sıradanlığa alışık değilsiniz. Partneri olanlar hakimiyetini daha da artırmak ister tarzda ilerlerken, partneri olmayanlar kendini macera arar halde buluyor.
Devamı için tıklayın

Yengeç Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Yengeç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Partneriniz sizi kontrol altında tutmak isterken, kendinizi istemediğiniz tartışmalar içinde bulabilirsiniz. Güven problemi yaşamamak için, kendinizi ifade etmeli, akışına bırakmalı ve daha anlayışlı olmalısınız.
Devamı için tıklayın

Aslan Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Aslan Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Duygusal yakınlaşmalardan uzak duruyorsunuz. Karşı cinse güven duymakta ve gelecek planları yapmakta zorlanıyorsunuz. Aşkın size getireceği büyük sorumluluğun altında ezilmeyi, rencide olabilecek durumlara düşmeyi, sorgulanmayı ve tartışmaları göze alamıyorsunuz.
Devamı için tıklayın

Başak Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Başak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Temmuz ayında her şey sizin tarafınızda. Burcununuz çıkarlarınız doğrultusunda ilerleme gösteriyor. Bu durumu özel hayatınızda da iyi değerlendirebilirsiniz. Partneri olanlar şu aşamada partnerlerine yaptırmak istedikleri şeyleri kolaylıklar yaptırabilirler.
Devamı için tıklayın

Terazi Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Terazi Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Temmuz’da aşk terazi burcu insanının elinde. Özel hayatınıza dilediğiniz şekilde yön verebileceksiniz. Karşı cinsi anlama konusunda oldukça iyisiniz ve birden çok birlikteliğiniz olabilir. Evli teraziler bu durum açısından evliliğini sıkıntıya sokabilecek davranışlarda bulunmamaya özen göstermeli.
Devamı için tıklayın

Akrep Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Akrep Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Aşktaki ağırlığınızı, Sessiz ama derinden tam manasıyla kazanıyorsunuz. Temmuz ayı bekar akrep burçları için genel anlamda heyecanlı geçiyor. Arzularınızın ve isteklerinizin zaman zaman değişiklik göstereceği günler yaşıyorsunuz.
Devamı için tıklayın

Yay Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Yay Burcu Temmuz Ayı Yorumu

İlişkinin size zarar verdiğini düşünebilir, rayına oturtmak için elinizden geleni yapabilir ama çıkmaza girdiğine karar verirseniz ayrılığı seçebilirsiniz. Her durum ihtimal dahilinde, çünkü tarzınızı ve fikirlerinizi yeniliyorsunuz.
Devamı için tıklayın

Oğlak Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Düşünce tarzınız ve farklılıklarınızla özel hayatınızda en fazla dikkat çeken insanlardan olmayı başarıyorsunuz. Partneri olanlar gereksiz kıskançlık problemleri ile yüz yüze gelebilirler. Etrafınızın yoğun ilgisi sevdiğiniz insanı rahatsız ediyor, siz ise bu rahatsızlığın gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz.
Devamı için tıklayın

Kova Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Kova Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Sizi üzebilecek, yanlış ve tehlikeli ilişkilere adım atmanız olası görünüyor. Sonu para tuzağı olan aşklara aldanmayın. Her şey göründüğü gibi olmayabilir ve davulun dengi dengine olduğunu aklınızdan çıkarmayın.
Devamı için tıklayın

Balık Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Balık Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Uzun süredir aşk konusunda üzülmediğinizi fark ettiniz. Bu da kendinize verdiğiniz değerden ve hislerinizi her şeyden önde tutmanızdan kaynaklanıyor. Öncelikleriniz değişiyor. Balık burcu iş ve kariyerini aşkın önüne koydu diyebiliriz.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.