Mart Ayı Burç Yorumları

28.861
Mart Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu Mart Yorumu

Koç Burcu Mart Yorumu

Ay tutulması, ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşeceğinden mutsuz giden bir evliliğe son verebilir ya da size ticari anlamda zarar veren ortağınızla işbirliğinizi ani bir kararla hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Ay, duygularla çok ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Bu sebeple sadece alışkanlık ve bağımlılık sebebiyle yürüttüğünüz bir ilişkiyi, eğer sizi üzüyorsa bitirmek en sağlıklı davranış olacaktır.
Devamı için tıklayın

Boğa Burcu Mart Yorumu

Boğa Burcu Mart Yorumu

Ay tutulması sizin çalışma hayatınız, günlük uğraşlarınız ve sağlık konularınızı ilk elden etkileyecek. Burada iş yükünüzün artacağı, hatta sizi hasta edecek noktaya geleceğini söylemek mümkün. Zira bu kadar çok çalışırken hiç takdir görmediğinizi hissedebilir, işinizden memnun olmadığınız gerçeğiyle yüzleşerek işinizden ayrılabilirsiniz.
Devamı için tıklayın

İkizler Burcu Mart Yorumu

İkizler Burcu Mart Yorumu

Aşk, çocuklar ve riskli işler, tutulmanın enerjisiyle gündeme gelecektir. Sizi mutsuz eden, sıkan, üzen ve ağlatan aşkınızdan ayrılık kararı alabilirsiniz. Ayrılığın sebebi, can sıkıcı bir ihanet ya da evlilik vaadiyle sizi sürekli bekleten, erteleyen sevgiliniz yüzünden olabilir.
Devamı için tıklayın

Yengeç Burcu Mart Yorumu

Yengeç Burcu Mart Yorumu

Ev, aile ve aile büyükleriyle ilgili konularda sarsıcı olaylar yaşanabilir. Anne babanız sağlık problemi yaşayabilir ya da evinizden ani bir kararla ayrılma kararı alabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme, ev değiştirme ya da evle ilgili tadilat konuları gündeme gelecek. Ev huzursuzlukları can sıkıcı bir hal alacak.
Devamı için tıklayın

Aslan Burcu Mart Yorumu

Aslan Burcu Mart Yorumu

Ay duygularla ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Şüphe, takıntı ve güvensizlik hissiyle oluştuğunu düşündüğünüz her şeyin gerçek olduğuna şahit olacaksınız. Olumsuz düşünmeyi bırakmanız gerektiğini öğrenme zamanı geldi.
Devamı için tıklayın

Başak Burcu Mart Yorumu

Başak Burcu Mart Yorumu

Ay, duygularla ilgili olduğu için bağındı olduğunuz durumlara işaret eder. Paraya olan düşkünlüğünüz yüzünden her şeyin para ya da maddiyat olmadığı gerçeğiyle yüzleşeceksiniz. Para bir enerjidir, bu sebeple “parasız da mutlu olabilirim” anlayışını geliştirmeniz önemli. Para sadece hayatınızı idame ettirmek açısından önemli. Para takıntısıyla sevmediğiniz bir işte çalışıyorsanız bu düşünce kalıbını terk etmeniz gerekiyor.
Devamı için tıklayın

Terazi Burcu Mart Yorumu

Terazi Burcu Mart Yorumu

Ay duygularla ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Bağımlı olduğunuz “dış güzellik” mevhumu ya da “kırmadan, hareket edeyim” anlayışı, size ders vermek amacıyla bazı istenmeyen kayıplar yaşatacak. Fiziksel olarak, bu davranışınız yüzünden yediğiniz çikolatalar sonucu cildinizde çıkan sivilce ya da tembellik sebebiyle oluşan göbeğiniz bu derslerin en basiti olacak. Bu evre diyet, egzersiz ve kilolara veda etmek için çok uygun.
Devamı için tıklayın

Akrep Burcu Mart Yorumu

Akrep Burcu Mart Yorumu

Ay, duygularla ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Burada korku ve bilinçaltı endişelerimizin “yaşadığımız dünya “ya tezahürlerini görebiliriz. Arınma çalışmaları, maneviyat güçlendirmesi ve enerjisinin temiz olduğuna inandığımız alanlara ziyaretler yapabiliriz. Bizim kontrolümüz dışında gelişen bir etkileşim olduğu, nereden ne geleceği belli olmadığı için akışta olmak, zorlamamak ve teslimiyeti hissetmek önemlidir.
Devamı için tıklayın

Yay Burcu Mart Yorumu

Yay Burcu Mart Yorumu

Bu dönem, ideal ve hedefleriniz açısından çok çalıştığınız bir konuda, başkaları yüzünden gerçekleşecek bir kayıp yaşatabilir. Anlayış, dikkat ve emek göstermek kaydıyla her şeyi muazzam bir şekilde güzelleştirmek sizin ellerinizde. Ay, duygularla ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Çok sevdiğiniz, sizi yanlışa sürükleyen, dedikodu yapan arkadaşınıza olan bağlılığınız yüzünden görmek istemediğiniz hata ve yanlışlar gözünüze sokulacak. Geçmişte yaptığınız hataları tekrarlamadan yolunuza devam edin. Arkadaş çok, fakat sizden bir tane var
Devamı için tıklayın

Oğlak Burcu Mart Yorumu

Oğlak Burcu Mart Yorumu

Kariyer, hedefler ve herkesin önünde yaptığınız işler odak noktanız olacak. Kariyerinizde çok çalışıp terfi edemeyebilir ya da beklediğiniz bir “eline sağlık, çok güzel olmuş” sözünü işitmeyebilirsiniz. Bu durum canınızı sıkarak yöneticinizle terslik yaşamanıza sebep olabilir. Şimdi burada, bir çuval inciri berbat etmeden önce biraz durup düşünmenin gerekli olduğunu size hatırlatmak isterim.
Devamı için tıklayın

Kova Burcu Mart Yorumu

Kova Burcu Mart Yorumu

İşler beklendiği gibi gitmeyebilir ya da siz üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Bu süreçte akışa teslim olmakta fayda var. Sonradan pişman olacağınız kararlar almamak için mutlaka detaylı düşünerek hareket etmeniz iyi olacak. Düşünce ve inançlarınız açısından sınavlara tabi tutulacağınız bu süreçte,-imzalı işler, evraklar ve büyük anlaşmalarda bazı pürüzler ortaya çıkacak.
Devamı için tıklayın

Balık Burcu Mart Yorumu

Balık Burcu Mart Yorumu

Beklediğiniz bir miras işinde hakkınızı akmayabilirsiniz ya da boşanma davanızda nafakanızı elde etme süreciniz ileri bir tarihe ertelenebilir. Tüm bu durumlar paranızın azalmasına, elinizden çıkmasına sebep olacak. Eşiniz ya da ortağınızın elinden yüklü miktarda para çıkabilir. Bu durum dolaylı yoldan dahi olsa sizi direkt etkileyecek. Burs ve sponsorluk görüşmeleri açısından uygun etkilerin olmadığı bir dönemden geçiyorsunuz.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.