Bahar Burç Yorumları

51.556
Bahar Burç Yorumları

koc-burcu-bahar-fali

Koç Burcu Bahar Yorumu

Koç burcu, 2016 yılı bahar aylarında işi ve kariyeri konusunda önemli fırsatları değerlendiriyor. Karşınıza çıkacak olan yeni projeleri iyi şekilde değerlendireceksiniz. İş, kariyer anlamında bu yılın en şanslı burçlarından oluyor koçlar. Aşık olanlar var olan aşklarını tazeliyor, hayatında aşk olmayanlar içinse yeni aşklar ve heyecanlar gündeme geliyor.
Devamı için tıklayın

boga-burcu-bahar-fali

Boğa Burcu Bahar Yorumu

Boğa burcu, 2016 yılı bahar aylarında, aşkını en güzel şekilde yaşıyor. Bu dönemde tanışacakları yeni biriyle güzel bir başlangıç yapabilecek olan boğalar, evlilik yolunda adım atabilirler. Evli olanlar ise evliliklerini daha da sağlamlaştırıyorlar. İş, kariyer anlamında zorluklarla karşılaşabileceğiniz bu dönemde daha dikkatli kararlar vermenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı için tıklayın

ikizler-burcu-bahar-fali

İkizler Burcu Bahar Yorumu

İkizler burcu, 2016 yılı bahar aylarında özellikle iş ve kariyer konumunda oldukça şanslı. İkizler için bu bahar, kazanımlarını iyi değerlendirmeleri gereken önemli bir dönem. Yeni başlangıçlara ve fikirlere oldukça önem verecek olan ikizler burcu, baharla birlikte tüm olumsuzlukları geride bırakıyor.
Devamı için tıklayın

yengec-burcu-bahar-fali

Yengeç Burcu Bahar Yorumu

Yengeç burcu, 2016 yılı bahar aylarında güzel başlangıçlara ve iyi işlere imza atıyor. Özel hayatı ile ilgili önemli kararlar alırken, iş ve kariyer konusunda üstün çalışması ile başarıyı yakalıyor. Bu aylarda araştırarak kendini daha da geliştiren yengeç burcu, bunun olumlu etkisini işlerinde fazlasıyla hissediyor.
Devamı için tıklayın


aslan-burcu-bahar-fali

Aslan Burcu Bahar Yorumu

Aslan burcu, 2016 yılı bahar aylarında ailevi konularla daha fazla meşgul olmak zorunda kalacak. Çocuklarının sorunlarına ve geleceğine odaklanacak olan aslan burcu, bu konuda planlı adımlar atıyor. 2016 yılı aslan burçları için mantığın devreye girdiği bir yıl oluyor. İş, kariyer konusunda da şanslarının açık olduğu bu dönemde, iyi ve karlı yatırımlar gündemde.
Devamı için tıklayın

basak-burcu-bahar-fali

Başak Burcu Bahar Yorumu

Başak burcu, 2016 yılı bahar aylarında aşk, iş ve kariyer anlamında fazlasıyla etkili. Başaklar için oldukça şanslı bir dönem. Aile ve ev konularına daha fazla yöneleceğiniz bu zamanlarda, emlak-arazi ve mal sahibi olma yolunda da adımlar atıyorsunuz. Başak burcu 2016 bahar ayında bitişlere ve yeni başlangıçlara imza atıyor.
Devamı için tıklayın

terazi-burcu-bahar-fali

Terazi Burcu Bahar Yorumu

Terazi burcu, 2016 yılı bahar aylarında iş ve kariyer konularında ufak tefek problemlerle karşılaşsa da, ortaklıklarındaki çeşitli fırsatlar ve şanslar yüzlerini güldürüyor. Aşk ve aile içerisinde yaşanan olumsuzluklar çok büyük problemlere dönüşmeden hallediliyor. Terazi burçları üzerlerindeki suçluluk duygusunu yavaş yavaş atıyor ve bunun olumlu etkilerini hissetmeye başlıyor.
Devamı için tıklayın

akrep-burcu-bahar-fali

Akrep Burcu Bahar Yorumu

Akrep burcu, 2016 yılı bahar aylarında aşk, iş ve kariyer anlamında dengesini koruyor. Akrepler için, yeni tanışmalar ve başlangıçlar söz konusu. Bu aylarda özel yaşamını, ailesini ve işini bir arada mükemmel şekilde idare eden akrep burçları, planlı ve disiplinli adımlar atıyor.
Devamı için tıklayın

yay-burcu-bahar-fali

Yay Burcu Bahar Yorumu

Yay burcu, 2016 yılı bahar aylarının en şanslı burçlarından. Zaman zaman ufak tefek aksaklıklar yaşansa da, özverili tutumunuz ve duyarlılığınızla üstesinden geliyorsunuz. Bu baharla birlikte daha güvenli, daha sempatik ve her konuda daha özenli davranıyorsunuz. İş, kariyer anlamında en iyi seviyelere ulaşarak, dilediğiniz maddi özgürlüğe kavuşuyorsunuz.
Devamı için tıklayın


oglak-burcu-bahar-fali

Oğlak Burcu Bahar Yorumu

Oğlak burcu, 2016 yılı bahar aylarında aşk hayatını olumsuz yönde etkileyebilecek geçmişten bugüne taşınan konularla karşılaşabilir. Bu yönde yaşamında köklü değişimlere gitmek isteyecek olan oğlak burcu, olumsuz tüm olayları ve kişileri yaşamının dışında bırakacak. Oğlak burçları iş, kariyer konularında daha fazla disipline giderek, sorumluluk almaktan kaçınmıyor.
Devamı için tıklayın

kova-burcu-bahar-fali

Kova Burcu Bahar Yorumu

Kova burcu, 2016 yılı bahar aylarında iş, kariyer konularında daha titiz davranmak zorunda kalıyor. Bu dönemde kazanç anlamında çok fazla şansı olmayan kova burcu insanı detaylara önem verdiği ölçüde başarılı oluyor. Uzun zamandır hallolmayan büyük oranda bir mirasın gündeme gelmesi söz konusu.
Devamı için tıklayın

balik-burcu-bahar-fali

Balık Burcu Bahar Yorumu

Balık burcu, 2016 yılı bahar aylarında iş ve kariyer konusunda yükseliyor. Yeni ortaklıklar ve tekliflerin karşılarına çıkacağı bir döneme giriş yapıyorlar. Bu dönemde balıkların aşk yaşamlarında dalgalanmalar olsa da, öz güvenleri sayesinde istediklerini elde ediyorlar. Bahar ayı, balık burcunu hem iş, hem de özel yaşamı konusunda yüksek tempoda olmak zorunda bırakabilir. Bu nedenle sağlığa dikkat diyoruz!
Devamı için tıklayın

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.