Nisan Ayı Burç Yorumları

14.762
Nisan Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu Nisan Yorumu

Koç Burcu Nisan Yorumu

Koç Burcu 2016 Nisan ayında kendinden oldukça emin davranışlar sergiliyor. İş ve kariyeriyle ilgili son hızla çalışmalarına devam eden koçlar, yeni projeleri iyi şekilde değerlendiriyor. Bu ay sizin için kariyer ayı. İş ortamınızda yaşanan aksilikler ve gerginlikler sizin çalışmalarınıza engel olamıyor. Kararlı ve hırslısınız. Akrabalarınızla ilgili yaşanan tatsızlıklardan uzak durmayı tercih ediyorsunuz. Sağlığınız oldukça iyi, enerjiniz yüksek. Diş tedavisi gündeminize gelebilir. Bu ay eğitimle çok fazla ilgilenemiyorsunuz.
Devamı için tıklayın

Boğa Burcu Nisan Yorumu

Boğa Burcu Nisan Yorumu

Boğa Burcu 2016 Nisan ayında aştan yana çok şanslı. Kalbi boş olan boğalar, karşılarına çıkan yeni biriyle uzun vadeli ilişkinin ilk adımlarını atabilir. İş ve kariyeriniz açısından zorlanacağınız bir dönem diyebiliriz. Risk içeren anlaşmalardan, ortaklıklardan ve yatırımlardan bu süreçte uzak durun. 16-21 Nisan arası maddi anlamda daha dikkatli olmalısınız. Gereksiz harcamalar yapmamalı, birikimlerinizi değerlendirmek için önümüzdeki ayları beklemelisiniz.
Devamı için tıklayın

İkizler Burcu Nisan Yorumu

İkizler Burcu Nisan Yorumu

İkizler Burcu 2016 Nisan ayında her konuda daha temkinli. İşinizi de, özel hayatınızı da tam manasıyla yoluna koymak istiyorsunuz. Yeni yerlere, yeni fikirlere ve yeni oluşumlara ihtiyacınız var. Ev, aile konularında ufak tefek gerginlikler yaşansa da, doğru iletişim sayesinde üstesinden geliyorsunuz. Kariyer alanınızda yeni fırsatlar ve iş teklifleri kapınızı çalıyor. 2016 Nisan ayında dikkat etmeniz gereken tarih aralığı 16-20 Nisan’dır.
Devamı için tıklayın

Yengeç Burcu Mart Yorumu

Yengeç Burcu Mart Yorumu

Yengeç Burcu 2016 Nisan ayı itibariyle iş, kariyer alanında daha verimli olabilmek adına sadeleşmeye ihtiyaç duyuyor. Kalıplarınızdan sıyrılmak istiyorsunuz. Yeni fikirlere, insanlara ve oluşumlara fazlasıyla önem vereceğiniz bir dönem. Özel hayatınızla çevre ilişkileriniz dengeli şekilde ilerliyor. İş, eğitim veya yerleşim alanlarından birinde değişiklik söz konusu. Empatinizin kuvvetli olduğu bu dönemde uzlaşmazlıkların önüne geçebiliyorsunuz.
Devamı için tıklayın

Aslan Burcu Nisan Yorumu

Aslan Burcu Nisan Yorumu

Aslan Burcu 2016 Nisan ayında ev, aile konularıyla daha fazla ilgili. İşlerini de ihmal etmeyen aslanlar daha planlı hareket etmeye özen gösteriyor. Geçmişten aldığınız derslerle adımlarınızı sağlam atıyorsunuz. 2016 yılı genel olarak iş, para, kariyer konusunda oldukça şanslısınız. Duygularınızı kontrol altına alarak, mantığınızı ön plana çıkarmayı başarıyorsunuz. Bu ay birikimleriniz artıyor.
Devamı için tıklayın

Başak Burcu Nisan Yorumu

Başak Burcu Nisan Yorumu

Başak Burcu 2016 Nisan ayında diğer insanlar üzerinde oldukça etkili. Bu yılın en kritik ayı içindesiniz. Aklınızdan geçen, gerçekleştirmek istediğiniz ne varsa harekete geçmek için doğru zaman. Endişelerinizi ve gelecek kaygınızı bir tarafa bırakmalısınız. Özel yaşamınızda kendinizi güvende hissetmeseniz de, yakın zamanda bu konu hakkında da şans sizden yana. Birlikteliği olan başak burçları ilişkisine devam edip etmeme konusunda karar vermek zorunda kalabilir.
Devamı için tıklayın

Terazi Burcu Mart Yorumu

Terazi Burcu Nisan Yorumu

Terazi Burcu 2016 Nisan ayı itibariyle iş, kariyer ve aşk hayatında dengede ilerliyor. Bu ay içinde karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmekte oldukça iyisiniz. Aşk, aile, yuva konularıyla yakından ilgilisiniz. Büyüklerinizin onayından geçen işler gündeminizde olacak. Bu ay içinde çocuklarınıza/ anne-babanıza hem maddi hem manevi anlamda destekte bulunuyorsunuz. Evli ve çocuklu teraziler onların eğitim konularıyla yakından ilgililer.
Devamı için tıklayın

Akrep Burcu Mart Yorumu

Akrep Burcu Nisan Yorumu

Akrep Burcu 2016 Nisan ayında özel yaşamıyla işi arasında dengede kalmaya çalışıyor. Sosyal çevrenizde yeni tanışacağınız insanlarla birlikte temponuz yükseliyor. Kariyerinizde başarılarınızla ön planda olacağınız Nisan ayında, doğru adımlar atmak ve iyi yatırımlar yapmak istiyorsunuz. Özel yaşamınızın işinizi etkilediği zamanlara şahit olabilirsiniz. Partnerinizi, işlerinizin can sıkıcı taraflarından uzak tutma çabasında bulunacaksınız.
Devamı için tıklayın

Yay Burcu Mart Yorumu

Yay Burcu Nisan Yorumu

Yay Burcu 2016 Nisan ayı iş, kariyer, para alanında güzel başlangıçlar yapıyor. Araştırmacı yönünüzü ortaya koyacağınız bu dönemde, işinize yarayacak her tür bilgiyi değerlendiriyorsunuz. İletişimde etkinliğiniz en iyi boyutlarda. Kariyeriniz konusunda daha ileri giderek basın-yayın organlarıyla işbirliği içine girebilirsiniz. Yay burcu aşk, aile, yuva konularında yaşayacağı önemsiz sayılabilecek problemleri kolayca aşıyor. Zaman zaman baskı altına alındığınızı hissederek fevri davranışlar sergileyebilirsiniz.
Devamı için tıklayın

Oğlak Burcu Nisan Yorumu

Oğlak Burcu Nisan Yorumu

Oğlak Burcu 2016 Nisan ayında iş, kariyer ve aşk hayatında kendisi dışında gelişebilecek olaylarla yüz yüze kalabilir. Halledemediğiniz bazı konuların su yüzüne çıkması biraz canınızı sıksa da, yüksek konsantrasyonunuz sonucu durumun üstesinden geleceksiniz. Yıldız burcunuz bu durumun Nisan ortalarında tamamen son bulacağını işaret ediyor. Her yaşanandan bir ders çıkarıp, adımlarınızı ona göre atıyorsunuz. Bu ay işinizde daha disiplinli olmak zorunda hissedebilirsiniz. Yoğunluğunuz ve seyahatleriniz nedeniyle yorgun düşmeniz olası.
Devamı için tıklayın

Kova Burcu Nisan Yorumu

Kova Burcu Nisan Yorumu

Kova Burcu 2016 Nisan ayında iş, kariyer konusunda daha detaycı ve titiz davranmak zorunda. Katılacağınız toplantılarda yeni tanışmalar, bağlantılar ve fırsatlar mevcut. Yıllardır elden çıkarılmaya çalışılan bir miras bu ay gündeme gelebilir. Bununla birlikte görüşmeleriniz artacaktır. Yarım kalan işlerinizi, yaşadığınız sıkıntılı konuları ve düzene sokmanız gereken noktaları gözden geçiriyorsunuz. Bu dönemde bazı insanların gerçek yüzleriyle karşılaşmak sizi şaşırtmıyor. Hayatınıza yeni bir yön verme çabası içine girebilirsiniz.
Devamı için tıklayın

Balık Burcu Mart Yorumu

Balık Burcu Nisan Yorumu

Balık Burcu 2016 Nisan ayı iş, kariyer konusunda oldukça şanslı. Yeni işler, fırsatlar ve yatırımlarla dolu bir ay sizi bekliyor. Özel hayatınızda kısa süreli hassasiyetler oluşsa da, öz güveniniz sayesinde her şeyi yoluna koyuyorsunuz. Bol bol sosyal ortamlara gireceğiniz Nisan ayında arkadaşlık ilişkileriniz de kuvvetleniyor. Bu dönemde enerjinize dikkat etmelisiniz. Zira sizi aşan bir koşuşturma içine giriyorsunuz. Gelen baharla birlikte alerjik durumlar ortaya çıkabilir. Sağlığınızı korumak için beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirmenizde fayda var.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.