Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

209.563
Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Koç Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Koç Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayı itibariyle duygu karmaşası yaşıyor. Ancak duygularınızda değişiklik mantığınızı kullanmanıza engel değil. Her yakınlaşma ve yeni hislerde mantığınızı devreye sokuyorsunuz.
Devamı için tıklayın

Boğa Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Boğa Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz’la birlikte coşuyor. İletişiminiz kuvvetleniyor ve çekiciliğiniz de bununla birlikte yükselişe geçiyor. Bu da sizi karşı cinse daha yakın hissettiriyor.
Devamı için tıklayın

İkizler Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

İkizler Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayı ve sonrası hareketlilik kazanıyor. Bu hareketlilik size pek tuhaf gelmiyor, çünkü alışık olduğunuz bir durum. Aşk hayatınızın hareketlenmesi ve canlı kalması hoşunuza gidiyor.
Devamı için tıklayın

Yengeç Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Yengeç Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz’da hareketli ve kontrolü dışında. Kendinizi bu duruma hazır ve alışık hissetmeyeceksiniz. Sezgileriniz son derece yüksek ve tüm gözler üzerinizde.
Devamı için tıklayın

Aslan Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Aslan Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Aslan Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayında hareketli ve yeni birlikteliklere hazır durumda. Ancak aşkın size getireceği büyük sorumlulukları düşündükçe bazı noktalarda aşktan soğuyorsunuz.
Devamı için tıklayın

Başak Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Başak Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Başak Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ile yaşadıklarından ders çıkartıyor. Geçmişe dönüp düşünüyorsunuz. Yaşadıklarınız, çektiğiniz aşk acılarını, aşkın size yükseldiği sorumlulukları ve ardınızda bıraktıklarınızı anımsıyorsunuz.
Devamı için tıklayın

Terazi Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Terazi Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Terazi Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayında gidişatın tam tersi yönünde seyredebilir. Değişimin ve yenilenmenin ayı Temmuz ayı ile birlikte duygularınızda farklılıklar gözlemleniyor.
Devamı için tıklayın

Akrep Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Akrep Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Akrep Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz’da yüksek enerjisi ile en üst seviyelere tırmanıyor. Duygularla mantığın bir arada yürütüldüğü Temmuz ayında ilişkide yöneten siz oluyorsunuz.
Devamı için tıklayın

Yay Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Yay Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Yay Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayı ile birlikte köklü değişimler yaşıyor. Önce düşüncelerinizi temize çekiyorsunuz, sonrasında hayatınıza şekil vermek için kolları sıvıyorsunuz.
Devamı için tıklayın

Oğlak Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayında da aynı seyirde ilerliyor. Aşk sizin hayatınızda hep ikinci planda yer alıyor. İş hayatınız son derece yoğun ve sizin aşka ayıracağınız zaman kısıtlı.
Devamı için tıklayın

Kova Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Kova Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Kova Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz’da yaşamında hissettiği yoğun enerjilerin esiri oluyor. Yaşanan ayrılıklar veya özlemlerin ruhunuza yansıttığı negatif enerjilerden kurtulamıyorsunuz.
Devamı için tıklayın

Balık Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Balık Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayında sezgilerinin ön planda olacağı bir döneme adım atıyor. Duygularınız fazla yoğun ve mantığınızı devreye sokarak dengeyi bulmak zorundasınız.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.