Yaz Mevsimi Burç Yorumları

196.631
Yaz Mevsimi Burç Yorumları

Koç Burcu Yaz Yorumu

Koç Burcu Yaz Yorumu

Koç burcu 2016 yaz aylarında kendini her anlamda toparlıyor. Özel yaşantınızla ilgili yaşadığınız sıkıntılar tamamen ortadan kalkarken, geleceğe dair güzel düşünceler içine giriyorsunuz. 2016 yaz ayları koç burcu için ufak tefek aksaklıklar dışında iyi ilerliyor.
Devamı için tıklayın

Boğa Burcu Yaz Yorumu

Boğa Burcu Yaz Yorumu

Boğa burcu 2016 yaz aylarında sıkıcılıktan sıyrılıyor, başka boyutlara yol alıyor. Geçen zamanlarda baş ettiğiniz sorunlar ve ruhsal bunalımlar geride kalıyor. Hayatınızda renk ve yenilik ihtiyacı duyuyorsunuz.
Devamı için tıklayın

ikizler-burcu-yaz-yorumu

İkizler Burcu Yaz Yorumu

İkizler burcu 2016 yaz aylarında becerileri ve hayatını yaşayış tarzıyla ön plana çıkıyor. Yeteneklerinizi doğru yönde kullanıyorsunuz. Burcunuzun size verdiği enerji son derece güzel ve yüksek. Hayatınıza istediğiniz derecede yön verebileceğiniz ve renk katabileceğiniz aylara giriş yapmış bulunuyorsunuz.
Devamı için tıklayın

yengec-burcu-yaz-yorumu

Yengeç Burcu Yaz Yorumu

Yengeç burcu 2016 yaz aylarında, önceki yıllara oranla fazla zorlanmıyor. Size dönük fırsatlarla karşılaşıyor ve yaşamınıza dilediğiniz şekilde yön verebiliyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken noktalarla birlikte, kendinizi mutlu ve iyi hissedeceğiniz güzel bir yaz sizi bekliyor
Devamı için tıklayın


aslan-burcu-yaz-yorumu

Aslan Burcu Yaz Yorumu

Aslan burcu 2016 yaz aylarında sorunlarını ve sıkıntılarını bir nebze de olsa geride bırakıyor. Kendinizi ve finansal durumunuzu iyileştiriyorsunuz. Hiç beklemediğiniz sürpriz gelişmelerle şaşkına döneceğiniz zamanlar söz konusu.
Devamı için tıklayın

basak-burcu-yaz-yorumu

Başak Burcu Yaz Yorumu

Başak burcu 2016 yaz aylarında hayatına yön verme ihtiyacı duyacak. Özellikle aşk hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar sizi bu yönde bir davranışa itiyor. Bununla birlikte yararınıza atacağınız adımlar ve gelişmeler söz konusu.
Devamı için tıklayın

terazi-burcu-yaz-yorumu

Terazi Burcu Yaz Yorumu

Terazi burcu 2016 yaz aylarında iletişim yeteneğini iyi kullanıyor. Bu hem özel hayatınızda, hem de kariyerinizde etkili oluyor. Bu yaz yaşamınızdan daha fazla keyif almaya başlıyorsunuz. Her şey yolunda gitmiyor olabilir ama siz rotanızı bozmadan yolunuzda ilerliyorsunuz.
Devamı için tıklayın

akrep-burcu-yaz-yorumu

Akrep Burcu Yaz Yorumu

Akrep burcu 2016 yaz aylarında düşünce tarzını yeniliyor. Hayata bakış açınız değişiyor, farklılıklarınız ve bastırılmış duygularınız ortaya çıkıyor. Bazı konularda sonlanmalar ve yeni başlangıçlar için büyük adımlar atıyorsunuz.
Devamı için tıklayın

yay-burcu-yaz-yorumu

Yay Burcu Yaz Yorumu

Yay burcu 2016 yaz ayları itibariyle en şanslı burçlardan. Sosyal çevreniz genişledi ve bu durumu lehinize çevirmenin yollarını arıyorsunuz. Hayalini kurduğunuz yeni işi hayata geçirebilir, büyük kazançlar elde edebilirsiniz.
Devamı için tıklayın


oglak-burcu-yaz-yorumu

Oğlak Burcu Yaz Yorumu

Oğlak burcu 2016 yaz aylarında daha önce yaşamadığı duygularla ve fırsatlarla karşılaşıyor. İş, kariyer anlamında önemli ölçüde genişleme söz konusu. Mesleğinizi farklı dallarla destekleyebilir, yenilikler getirebilirsiniz. Oğlak burcu 2016 yaz aylarında değişime ve gelişime açık olacak.
Devamı için tıklayın

kova-burcu-yaz-yorumu

Kova Burcu Yaz Yorumu

Kova burcu 2016 yaz aylarında yaşamınız hareketleniyor. Eskide kalan aksaklıklar yerini güzel oluşumlara bırakıyor. Ruhsal anlamda daha da hafifliyorsunuz. Kariyerinize ve fırsatlara odaklanacağınız bu aylarda karlı işler yapıyorsunuz.
Devamı için tıklayın

balik-burcu-yaz-yorumu

Balık Burcu Yaz Yorumu

Balık burcu 2016 yaz aylarında çeşitli fırsatlarla karşılaşıyor. Önemli olan bu fırsatları nasıl ve ne şekilde değerlendirebildiğiniz olacak. Arzu ettiğiniz şeyleri yapabilmek ve hayatınıza istediğiniz şekilde yön verebilmek için iyi yatırımlar yapmalısınız.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.